ПРО ОСВІТНІЙ ЦЕНТР

Про нас

Освітній центр U.С.S.A утворився у 2018 році із садочка: групи дітей з декількома посвяченими своїй справі вихователями. Ми стрімко почали зростати і тепер, у 2021 році, маємо 4 юніти для розвитку дітей: – дитячий садочок – наразі вже 7 груп – початкова школа – з вересня запускаємо перший клас – табори на канікулах, та не лише літніх – креативна майстерня з гуртками та студіями Ми знаходимось у с. Тарасівка, Фастівського району, поблизу Києва. Наша локація – 5 га власної території, що перебуває під охороною 24/7. Велика паркова зона, яскравий дитячий майданчик, нове приміщення та розвинена інфраструктура. Ми базуємось на території Української християнської спортивної академії U.C.S.A, яка має власні поля та навіть футбольний клуб. Наш освітній центр U.C.S.A має цікаву особливість – співпрацю з американськими викладачами та запозичену до свого освітнього процесу американську програму англійської АСЕ. Тепер діти нашого садочку та школи вивчатимуть іноземну мову, як і носії – органічно, як і їх однолітки в Америці. Ми за розвиток цілісної особистості, тому прагнемо розвивати дітей у 4 сферах: – інтелектуальній – фізичній – духовній – емоційній До кожної з цих сфер ми ставимось відповідально та ретельно пильнуємо, щоб наші діти зростали у кожній з них. Тому ми маємо тьюторську систему від INTERNATIONAL ACADEMY OF TUTORING, спорт з тренерами Академії U.C.S.A, відпочинок з вільною діяльністю та різними активностями. Ставимо високі стандарти як до освітнього процесу, так і до розвитку своєї команди.

3

3 роки
досвіду

400+

400+ діток, яким ми допомогли
розвинути свій потенціал

5 Га

Власна земельна
ділянка

12

Напрямків для
розвитку

Наша місія

Це спільнота, яка протягом 5-ти років будує успішну освітню систему, використовуючи найкращий міжнародний досвід навчання зберігаючи позитивні принципи національної освіти. У нас діти отримують не просто знання, а практичні навички, які допоможуть їм бути успішними, щасливими та готовими до потреб майбутнього. Заклади USCA – це простір для розвитку, відкриттів та досягнень.

Наші цінності

Ми віримо, що через мудре, любляче виховання та скерування дітей, ми зможемо змінити історію на краще, зростити сильних, повноцінних лідерів думок, які зможуть якісно збудовувати нашу державу! Любов, повага та самопожертва – наші щоденні помічники у такій нелегкій задачі. Проте, ми віримо, що від такої роботи буде добрий плід. Мудра Біблія вчить: “І як бажаєте, щоб вам люди чинили, так само чиніть їм і ви” (Луки 6:31)

(RU) 03

Наші викладачі

Пані Євгенія

засновниця Освітнього центру U.C.S.A

Пані Оксана

директорка садочку U.C.S.A. Kids

Пані Марина

адміністратор Освітнього центру

Пані Вікторія

вихователь групи Little Kids 4-4.5 роки

Пані Тетяна

вихователь групи Smart Kids 4.5-5 років

Пані Ніна

помічник вихователя групи Funny Kids 2-3 роки

Пані Оксана

вихователь групи Funny Kids 2-3 роки, психолог

Галерея

Відгуки батьків

Валентина Остапчук

Київ, матір двох дітей

Сергій Чепоров

Київ, батько, 29 років

Партнери

Поставте нам питання

Відправляйте заявку — і наш менеджер зв’яжеться з вами.

Дякуємо!

Наш менеджер зв’яжеться з вами в найближчий час